Grafika / Eko Edukacja / PGK Radomsko

Informacja na temat konkursów ogłaszanych dla Zespołów Szkolno-Przedszkolnych z terenu Gminy Gomunice

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Radomsku serdecznie zaprasza placówki szkolne z terenu gminy Gomunice do udziału w konkursach ekologicznych. Przedszkolaki uczęszczające do Publicznego Przedszkola w Gomunicach i Chrzanowicach zachęcamy do udziału w konkursie "EKO-ZOO”. Konkurs ten polega na wykonaniu z odpadów (np. butelek, kartonów, gazet, rolek po papierze itp.) zwierząt mieszkających w ogrodzie zoologicznym.


Natomiast uczniom klas V-VIII szkół podstawowych z terenu gminy Gomunice proponujemy udział w ekologicznym konkursie literackim pt. "Eko-Bajka”. Szczegóły w/w przedsięwzięć znaleźć można w regulaminie konkursu umieszczonym na stronie Przedsiębiorstwa w zakładce "Edukacja ekologiczna”.


Na wszelkie pytania związane z konkursem odpowiedź można uzyskać dzwoniąc do Działu Ochrony Środowiska PGK Sp. z o.o. pod numer 504 947 406 lub mailowo pisząc na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dla laureatów przewidziano nagrody rzeczowe i dyplomy.


Zapraszamy do udziału w konkursach i życzymy powodzenia.

 

Więcej informacji na stronach PGK Radomsko w zakładce Edukacja ekologiczna:

http://pgk-radomsko.pl/edukacja-ekologiczna