Grafika / Cyberbezpieczeństwo - bezpłatne spotkanie dla seniorów

Bezpłatne webinarium pt. "Cyberbezpieczeństwo w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, w szczególności oszustw na urządzeniach mobilnych"

 

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) we współpracy z Komendą Główną Policji (KGP), w ramach projektów: Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku - CEDUR oraz Centrum Edukacji dla Bezpieczeństwa Rynku Finansowego - CEBRF organizuje 20 stycznia 2023 roku (17:00-18:00) bezpłatne spotkanie online (webinarium) skierowane do seniorów pt. "Cyberbezpieczeństwo w kontekście zagrożeń występujących w Internecie, w szczególności oszustw na urządzeniach mobilnych".

Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem www.knf.gov.pl w dziale "CEDUR". Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane najpóźniej 19 stycznia 2023r.

Wszelkie pytania dotyczące organizacji webinarium należy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wiadomości podając tytuł i datę wydarzenia.

 

Linki:

Program webinarium: https://www.knf.gov.pl/knf/pl/komponenty/img/Program_webinarium_dla_seniorow_20_01_2023_80755.pdf

Strona internetowa KNF: https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=80737&p_id=18

Elektroniczny formularz zgłoszeniowy: https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/formularze?articleId=80762&p_id=18