Logo / Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. realizuje projekt, mający na celu zwiększenie aktywności zawodowej u osób z woj. łódzkiego

poprzez poprawę zdolności adaptacyjnych do zmian zachodzących w gospodarce w ramach działań typu outplacement. Projekt skierowany jest do osób, które z przyczyn niedotyczących pracownika utraciły pracę w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu, osób przewidzianych do zwolnienia lub zagrożonych zwolnieniem, poprzez umożliwienie im założenia własnej działalności gospodarczej.

W ramach projektu Uczestnicy zostaną objęci wsparciem w postaci:

• Wysokiej jakości usług szkoleniowych dostępnych na etapie poprzedzającym założenie działalności gospodarczej;
  • Stypendium szkoleniowym;
  • Wsparciem bezzwrotnym na rozpoczęcie działalności gospodarczej przyznawanym w formie stawki jednostkowej w wysokości 23 050,00 zł;
  • Wsparciem finansowym pomostowym służącym pokryciu bieżących wydatków w wysokości 2 000,00 zł przez pierwszy rok prowadzenia działalności gospodarczej.

W związku z powyższym zwracamy się z propozycją współpracy mającej na celu promowanie projektu wśród osób zainteresowanych udziałem. Zwracamy się z zapytaniem o możliwość zamieszczenia informacji na temat projektu na Państwa stronie internetowej. Jesteśmy także gotowi zorganizować spotkanie dla osób chcących wziąć udział w realizowanych projektach, gdzie przedstawimy wszystkie szczegóły.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Biurem Projektu pod numerem telefonu 42 208 92 15 lub kontakt poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.