Logo / Punkt Informacyjny - Fundusze Europejskie

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium, które odbędzie się 11 kwietnia 2022 r. w godz. 9:00-10:10.

Serdecznie zapraszamy do udziału w ostatnim z cyklu bezpłatnym webinarium pn. "Program rehabilitacji leczniczej dla mieszkańców województwa łódzkiego", które odbędzie się w poniedziałek 11 kwietnia 2022 r. w godz. 9:00-10:10.

Organizatorem webinarium jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie z udziałem przedstawicieli Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. W programie zaplanowano również punkt o dobrych praktykach – panel z udziałem przedstawiciela NZOZ "MOŻ-MED." s.j. Możdżan jako realizatora projektu pn. "Program rehabilitacji leczniczej dla mieszkańców powiatu poddębickiego".

Celem webinarium jest omówienie dokumentacji konkursowej w ramach Poddziałania X.3.1 Programy z uwzględnieniem rehabilitacji medycznej ułatwiające powroty do pracy oraz umożliwiające wydłużenie aktywności zawodowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

 

Program webinarium:

Omówienie zakresu wsparcia w ramach Poddziałania X.3.1 Programy z uwzględnieniem rehabilitacji medycznej ułatwiające powroty do pracy oraz umożliwiające wydłużenie aktywności zawodowej (Program rehabilitacji leczniczej dla mieszkańców województwa łódzkiego):

 

  1. Podstawowe informacje o konkursie - cele i założenia konkursu, w tym: podmioty uprawnione do ubiegania się o dofinansowanie, typy projektów możliwych do realizacji, zasady finansowania.
  2. Jak poprawnie złożyć wniosek?
  3. Zasady oceny projektu.
  4. Źródła informacji o Funduszach Europejskich.
  5. Dobre praktyki - panel z udziałem przedstawiciela NZOZ "MOŻ-MED." s.j. Możdżan jako realizatora projektu pn. "Program rehabilitacji leczniczej dla mieszkańców powiatu poddębickiego".
  6. Pytania i odpowiedzi - panel z udziałem przedstawicieli Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

 

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/5401-webinarium-pn-program-rehabilitacji-leczniczej-dla-mieszkancow-wojewodztwa-lodzkiego klikając przycisk "Weź udział". Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia. W przypadku pytań prosimy o kontakt z pod nr tel. 44 633 05 13.