Grafika / Ryneczek Marszałkowski - Uroczyste otwarcie

Mam zaszczyt zaprosić Państwa na inaugurację cotygodniowych jarmarków pod nazwą Ryneczek Marszałkowski - Prosto od Rolnika, promujących lokalne oraz naturalne produkty.

Uroczyste otwarcie odbędzie się 1 października 2022 roku (sobota) o godzinie 9:00 w Łodzi, przy ulicy ul. Piwnej 10 (teren dawnego szpitala), drugie wejście od ulicy Drewnowskiej 75.

Na jarmarku znajdą się świeże produkty, najwyżej jakości prosto od rolnika i producentów rolnych, m.in. warzywa, sery, produkty mleczne, chleby, wędliny, pierogi, pasztety, makarony, przetwory, kiszonki i wiele innych.

Chcemy ułatwić kontakt producentów z konsumentami - pierwszym umożliwić sprzedaż produktów bez udziału pośredników, drugim natomiast wybrać swojego dostawcę i kupować produkty najwyższej jakości wiadomego pochodzenia. Celem przedsięwzięcia jest promowanie polskiej żywności prosto od rolnika oraz umożliwienie rolnikowi handlu detalicznego.

Jest to pierwsza w Polsce inicjatywa, gdzie w centrum dużego miasta rolnicy produkujący i przetwarzający żywność w swoich gospodarstwach będą mogli wystawić swoje wyroby na sprzedaż.


Serdecznie zachęcam do udziału w tym wydarzeniu!


Tomasz Kopera
Dyrektor
Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego
z siedzibą w Bratoszewicach