Plakat / Co w trawie piszczy - Wycieczka

Zapraszamy na rodzinny spacer z leśnikiem ścieżką edukacyjną Kodrąb.

Starostwo Powiatowe w Radomsku zaprasza na rodzinny spacer z leśnikiem ścieżką edukacyjną Kodrąb, który odbędzie się 23 lipca pod hasłem ''Co w lesie piszczy”. Partnerem wycieczki jest Nadleśnictwo Radomsko, a naszym przewodnikiem będzie Pani Iza Randak, edukatorka leśna, dzięki której na własnej skórze sprawdzimy, czy mech jest miękki jak gąbka, a las pachnie poziomkami i kto zgubił w lesie poroże.

Do udziału w wycieczce zapraszamy mieszkańców powiatu radomszczańskiego, w szczególności rodziny z dziećmi, którym gwarantujemy niezapomniane wrażenia i mnóstwo dobrej zabawy.

Osoby chcące wziąć udział w wycieczce dokonują zapisów osobiście w siedzibie Organizatora tj. Starostwo Powiatowe w Radomsku, ul. Leszka Czarnego 22, Biuro Promocji i Rozwoju Powiatu, pokój 421, tel. 44 685 89 78, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30 lub za pośrednictwem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript... Zapisy przyjmowane będą na podstawie wypełnionej i dostarczonej Deklaracji Uczestnictwa w wycieczce stanowiącej Załącznik do regulaminu wycieczki lub do wyczerpania limitu miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Program wycieczki :

  • godz.9.00 – 9.15 zbiórka uczestników wycieczki na parkingu przed Starostwem Powiatowym w Radomsku
  • godz.9.15 – 9.40 przejazd autokarem do ścieżki leśno - edukacyjnej Kodrąb
  • godz.10.00 – 11.30 spacer ścieżką edukacyjną
  • godz.12.00 – 14.00 poczęstunek (kiełbaski z grilla), konkursy, zabawy
  • godz.14.00 – 14.30 powrót, zakończenie wycieczki

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Udział w wycieczce bezpłatny.

 

Więcej informacji oraz regulamin na stronie Starostwa Powiatowego w Radomsku:https://radomszczanski.pl/aktualnosc-2479-co_w_lesie_piszczy_czyli_rodzinna.html 

Lub na Facebooku: https://www.facebook.com/radomszczanski