Grafika / Podróż w czasie i przestrzeni - Wycieczka

Zapraszamy do udziału w wycieczce przyrodniczo-krajoznawcza "Podróż w czasie i przestrzeni"

 

Wycieczka po powiecie radomszczańskim, i nie tylko odbędzie się 18 czerwca 2023r. Poznamy ciekawe i wyjątkowe przyrodniczo miejsca związane z naszym regionem. Dowiemy się, co miało wpływ na zmienność otaczającego nas krajobrazu i skąd bierze się różnorodność gatunków roślin i zwierząt, które możemy tu spotkać. Być może nawet uda się nam odnaleźć mieszkańców tych terenów sprzed dziesiątków milionów lat. Jedyne czego potrzebujecie, to wygodne ubranie i buty, coś na ząb i dobry humor. Dystans do przejścia, z większymi przerwami, to ok 10 km. Resztą zajmiemy się my.

Wycieczka skierowana jest do mieszkańców powiatu radomszczańskiego (dorośli, rodziny z dziećmi w wieku 10-18 lat). Udział dzieci jest możliwy jedynie pod opieką i na odpowiedzialność rodzica lub opiekuna.

Osoby chcące wziąć udział w wycieczce dokonują zapisów osobiście w siedzibie Organizatora tj. Starostwo Powiatowe w Radomsku, ul. Leszka Czarnego 22, 97- 500 Radomsko, Biuro Promocji i Rozwoju Powiatu, pokój 421, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30 lub za pośrednictwem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapisy przyjmowane będą na podstawie wypełnionej i dostarczonej Deklaracji uczestnictwa w wycieczce stanowiącej Załącznik nr 2 do regulaminu wycieczki do dnia 14 czerwca 2023r. lub do wyczerpania limitu miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Dokumenty związane z wycieczką, w tym regulamin i program wycieczki, formularz zgłoszeniowy do pobrania (link poniżej).

 

Do zobaczenia na szlaku.

 

Więcej informacji na stronie Starostwa Powiatowego w Radomsku: https://radomszczanski.pl/aktualnosc-2333-zapraszamy_wycieczke_przyrodniczo.html