Grafika / Program Czyste Powietrze

Ważny komunikat w sprawie nieuczciwych ofert kierowanych do Wnioskodawców programu "Czyste Powietrze"

W związku z licznymi zapytaniami mieszkańców, informujemy, że firmy prowadzące działania na terenie gminy Gomunice zachęcające do udziału w programie "Czyste Powietrze”, nie działają na zlecenie Urzędu.

Ani Wójt, ani pracownicy Urzędu Gminy, nie są organizatorem spotkań promujących konkretne firmy. W chwili obecnej nie prowadzimy działań polegających na zostawianiu u mieszkańców informacji "z prośbą o kontakt” pod wskazanym numerem telefonu.

W razie pytań, wątpliwości, oraz w celu uzyskania pomocy w uzupełnieniu wniosku o uzyskanie dotacji zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Punktem Konsultacyjno-Informacyjnym programu "Czyste Powietrze”, który działa w Urzędzie Gminy.

Telefon: (+48) 44 684 24 85. wew. 271, pokój 201 (II piętro).