Grafika /  KRUS  V edycja kursu e-learningowego dla dzieci

Z myślą o dzieciach urodzonych w latach 2009–2017, których przynajmniej jeden z rodziców podlega ubezpieczeniu w KRUS, przygotował kurs e-learningowy „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”.

Kurs w nowoczesnej formie przybliża zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia.

Uwaga! Dane uczestnika należy wpisać przed rozpoczęciem realizowania szkolenia.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy:

  1. Zrealizować kurs dostępny na stronie internetowej prewencja.krus.gov.pl i rozwiązać test końcowy;
  2. Pobrać certyfikat ukończenia kursu oraz formularz zgłoszeniowy;
  3. Przesłać do 6 listopada 2023 r. certyfikat oraz wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy pocztą tradycyjną na adres: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w tytule: „Kurs e-learningowy dla dzieci”.

Termin nadsyłania zgłoszeń (karty zgłoszenia i certyfikatu ukończenia kursu) na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną mija 6 listopada 2023 roku.

Szczegóły na stronie: www.krus.gov.pl a sam kurs jest dostępny pod adresem: prewencja.krus.gov.pl