Grafika / Urząd Skarbowy

Urząd Skarbowy w Radomsku, Starostwo Powiatowe w Radomsku, Starter Radomsko, Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku oraz Regionalna Izba Przemysłowo - Handlowa w Radomsku zapraszają do udziału w spotkaniu informacyjnym nt. zmian w systemie podatkowym"„Niskie podatki - korzyść na lata”. Spotkanie odbędzie się 20 lipca 2022r. o godz. 10.00 w Starostwie Powiatowym w Radomsku, sala nr 208. Spotkanie poprowadzą eksperci z Urzędu Skarbowego w Radomsku.

Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla osób zajmujących się kadrami i płacami w firmach, instytucjach oraz urzędach.

Podczas spotkania przedstawione zostaną zagadnienia związane m.in. ze zmianami w zakresie zmniejszenia stawki podatkowej PIT z 17% na 12%, rozliczaniem części składek zdrowotnych w podatku dochodowym, likwidacją ulgi dla klasy średniej, pakietem rozwiązań prorodzinnych, a także zmianami, które wejdą w życie z początkiem 2023 roku.

Szkolenie jest bezpłatne. Zgłoszenia udziału w spotkaniu można dokonywać drogą mailową pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr tel. 44 685 89 78, 44 685 89 91.

Podczas spotkania będzie istniała możliwość zadawania pytań.

 

Serdecznie zapraszamy!