Logo / Punkt Informacyjny - Fundusze Europejskie

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium, które odbędzie się 11 lutego 2022r. w godz. 11:00-12:00.

Organizatorem webinarium jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie z udziałem przedstawicieli instytucji udzielających wsparcia.

Celem webinarium jest przedstawienie możliwości ubiegania się o wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej z dostępnych programów.

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/5326-webinarium-pn-dotacja-na-wlasny-biznes klikając przycisk "Weź udział".

 

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Dzień przed planowanym spotkaniem (tj. w czwartek 10.02.2022r.) wysłana zostanie wiadomość z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia oraz informacja z programu Cisco Webex o webinarium wraz z linkiem do logowania.

 

Dodatkowe informacje dostępne na stronach internetowych https://www.rpo.lodzkie.pl, https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl, FB "Łódzkie informuje o Funduszach" https://www.facebook.com/lodzkiepife oraz u organizatorów spotkania.