Grafika /Spotkanie przedsiębiorców i przedstawicieli regionalnych instytucji województwa łódzkiego

Rola samorządu województwa łódzkiego w rozwoju przedsiębiorczości. Spotkanie konsultacyjne dla przedsiębiorców z powiatu radomszczańskiego

Wyjątkowe spotkanie przedsiębiorców i przedstawicieli regionalnych instytucji województwa łódzkiego odbędzie się 16 października 2024 r. o godz. 11.00 w restauracji Metalurgia w Radomsku. Podczas zaplanowanych w programie wystąpień zaprezentowany zostanie szeroki wachlarz możliwości wsparcia, po jaki sięgać mogą pracodawcy i przedsiębiorcy z terenu powiatu radomszczańskiego, zarówno ci doświadczeni, jak i stawiający pierwsze kroki w biznesie.

„Spotkanie konsultacyjne w Radomsku to nie tylko okazja do budowania dobrych relacji między lokalnym biznesem a samorządem wojewódzkim, ale przede wszystkim zapoznanie przedsiębiorców z finansowymi i organizacyjnymi możliwościami, które oferowane przez regionalne instytucje mogą stać się dźwignią rozwojową ich firm. To zaproszenie do bezpośrednich rozmów o biznesie, jego perspektywach i zmianach.” podkreśla Artur Ostrowski, Członek Zarządu Województwa Łódzkiego, organizator wydarzenia.

Podczas spotkania będzie istniała możliwość indywidualnych konsultacji z przedstawicielami instytucji wspierających rozwój przedsiębiorczości w naszym regionie.

Wydarzenie odbędzie się z inicjatywy Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Radomszczańskiego Arkadiusza Ciacha, a jego współorganizatorami są: Powiat Radomszczański, Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku, Regionalna Izba Przemysłowo – Handlowa w Radomsku oraz Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku.

Spotkanie skierowane jest do podmiotów gospodarczych z sektora mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Zapisy prowadzone są pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 44 685 89 78, 44 685 89 91. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

AGENDA SPOTKANIA
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

•  „Kompleksowo wspieramy rozwój Twojego biznesu”
    Monika Papierak – Zastępca Dyrektora Departamentu Przedsiębiorczości