Grafika / Pomoc dla powodzian 2024

W dniu dzisiejszym dostarczyliśmy do Starostwa Powiatowego w Radomsku pierwszy transport darów dla poszkodowanych przez powódź od mieszkańców Gminy Gomunice. Przekazane dary dotrą do najbardziej potrzebujących osób na zalanych terenach.

Bardzo dziękujemy za przekazane dary, zaangażowanie i wsparcie. Szczególnie mocno dziękujemy za włączenie się do zbiórki Zarządowi Gminnemu Związku OSP RP wraz z  jednostkami OSP w Gomunicach, Kletni oraz w Kocierzowach, Publicznemu Przedszkolu w Gomunicach i wszystkim mieszkańcom gminy, którzy przekazali dary i zaangażowali się w naszą akcję.

Zbiórka nie dobiegła końca nadal poszkodowani przez powódź z terenów południowo- zachodniej Polski potrzebują pomocy, wciąż prowadzimy zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy tj:

• koce,
  • materace,
  • śpiwory,
  • środki czystości;
  • sprzęt do usuwania skutków powodzi (miotły, łopaty itp.)
  • woda

UWAGA – Nie prowadzimy zbiórki odzieży!!!

Nie prowadzimy już również zbiórki żywności!!!

Dary należy przynosić do Urzędu Gminy Gomunice (pokój 103) od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu lub do godziny 18.00 po uprzednim kontakcie telefonicznym (tel. 792 041 926).

Jednocześnie informujemy, że nadal prowadzona jest zbiórka Starostwo Powiatowe w Radomsku.

Dary można przekazywać:

• do Starostwa Powiatowego w Radomsku przy ulicy Leszka Czarnego 22;