Grafika / Program Asystent  Osobisty  Osoby z Niepełnosprawnością – edycja 2025

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gomunicach rozpoczyna nabór do programu „Asystent Osobisty Osoby z Niepełnosprawnością” – edycja 2025 Osoby zainteresowane udziałem w programie proszone są o kontakt telefoniczny bądź osobisty do 22 sierpnia 2024r.

Program „Asystent Osobisty Osoby z Niepełnosprawnością” – edycja 2025 jest zadaniem współfinansowanym ze środków Funduszu Solidarnościowego.

Program ten ma na celu zapewnienie dostępności do usług asystencji osobistej dla osób z niepełnosprawnością, wsparcia w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym.

Sposób zgłoszenia do programu:

Osoby zainteresowane udziałem w programie powinny zgłosić chęć uczestnictwa do dnia 22.08.2024r. osobiście w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Gomunicach, ul. Armii Krajowej 30 lub telefonicznie 44 6842485

Zgłoszenie nie jest jednoznaczne z przyznaniem pomocy asystenta osobistego osoby z niepełnosprawnością. Przyznanie asystenta uzależnione jest przede wszystkim od środków finansowych, które gmina uzyska na realizację programu oraz liczby osób, które zechcą być uczestnikami Programu.

Szczegółowe informacje o programie znajdują się na stronie internetowej: