Grafika / Polski Ład

1 stycznia 2022r. weszła w życie ustawa z dnia 29 października 2021r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz niektórych innych ustaw, tzw. "Polski Ład", obejmująca nowelizację szeregu ustaw podatkowych.
Wprowadzone zmiany są bardzo daleko idące i dotyczą wszystkich podatników, w tym właścicieli firm i spółek.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebie wsparcia przedsiębiorców z terenu powiatu radomszczańskiego w zakresie wdrażania przepisów "Polskiego Ładu" Urząd Skarbowy w Radomsku, Starostwo Powiatowe w Radomsku, Starter Radomsko oraz Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku organizują szkolenie "POLSKI ŁAD - wybrane zagadnienia podatkowe", które odbędzie się 17 stycznia 2022r. (poniedziałek) o godz. 10.00 w sali nr 208 Starostwa Powiatowego w Radomsku, ul. Leszka Czarnego 22. Podczas spotkania przedsiębiorcy zapoznani zostaną ze zmianami w zakresie zagadnień podatkowych dotyczących m. in.: skali podatkowej, likwidacji odliczenia składki zdrowotnej, ulg, najmu, leasingu, nowych zwolnień przedmiotowych, abolicji podatkowej i odliczeń na nabycie terminala płatniczego. Tematyka szkolenia zostanie szczegółowo omówiona przez ekspertów Urzędu Skarbowego w Radomsku, którzy jak podkreśla jego Naczelnik Radosław Waloch: "chcą służyć pomocą i radą podatnikom, aby w przyszłości uniknąć niepotrzebnych problemów".

 

Szkolenie jest bezpłatne. Zgłoszenia udziału w szkoleniu można dokonywać drogą mailową pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr tel. 44 685 89 78.
Podczas spotkania będzie istniała możliwość zadawania pytań.

 

Serdecznie zapraszamy!