.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Koronawirus (COVID-19) Gmina Gomunice zapewni transport na szczepienie

Gmina Gomunice zapewni transport na szczepienie

Drukuj

15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Osoby, które skończyły 70 lat, będą mogły rejestrować się od 22 stycznia. Na terenie gminy Gomunice punkt szczepień będzie zorganizowany w Ośrodku Zdrowia w Gomunicach ul. Armii Krajowej 30.

Procesu rejestracji na szczepienie można dokonać na kilka sposobów:

1)      zapisać się bezpośrednio w Ośrodku Zdrowia w Gomunicach lub telefonicznie dzwoniąc pod numer 44 6842486 lub 501221950;

2)      zadzwonić na specjalnie uruchomioną infolinię Narodowego Programu Szczepień (989 lub 22 62 62 989);

3)      zapisać się przez Internetowe Konto pacjenta.

Osoby, które będą chciały zaszczepić się przeciw Covid-19, ale mają trudność z dotarciem do Ośrodka Zdrowia w Gomunicach, będą mogły skorzystać ze specjalnie zorganizowanego transportu. Będzie on przeznaczony dla osób:

- posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z tymi schorzeniami,

- mających obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego miejsca zamieszkania punktu szczepień.

Osoby zainteresowane transportem proszone są o kontakt z telefonicznym punktem zgłoszeń potrzeb transportowych oraz informacji o szczepieniach przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 (znajdującym się w Urzędzie Gminy) pod numerem telefonu 785931390 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-14:00.

Poprawiony: piątek, 15 stycznia 2021 09:14  

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi