.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Informator Lokalny Zdrowie Ankieta dotycząca działalności GOZ w Gomunicach

Ankieta dotycząca działalności GOZ w Gomunicach

Email Drukuj

GOZ Gomunice - AnkietaUrząd Gminy w Gomunicach informuje, iż w drugiej połowie października 2015r. do losowo wybranych pacjentów Gminnego Ośrodka Zdrowia w Gomunicach zostaną wysłane ankiety satysfakcji pacjenta.  Niniejsza ankieta została przygotowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia i jest anonimowa.

Państwa uwagi i opinie wyrażone w ankiecie będą stanowiły podstawę do wprowadzenia zmian poprawiających jakość świadczonych usług medycznych przez ww. placówkę. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o wypełnianie otrzymanych ankiet i ich odsyłanie na adres zwrotny NFZ w dołączonych do nich kopertach.

 

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi