.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Sami swoi

Email Drukuj PDF

11 odcinek tego sportowego spektaklu miał miejsce w minioną niedzielę na hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Kolejny, Lokalny Turniej Podwórkowych Piątek Piłkarskich "zwabił" na sportową arenę osiem piłkarskich spółek gotowych, w mniej lub bardziej legalny sposób, wyciąć konkurencję i w blasku chwały sięgnąć po upragniony puchar mistrzów tej corocznej, przedświątecznej batalii. Cefol Wojciechów, Danonki, AC Pajace, Chrzanowice, Oldboy, WKS, Nietykalni i Wiejscy Wojownicy zostali podzieleni na dwie grupy eliminacyjne by w potyczkach "każdy z każdym" przebijać się do etapu półfinałów. Tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego, wszystkich przybyłych na zawody kibiców i zawodników powitał Wójt Gminy pan Paweł Olejniczak i w dalszych słowach życzył dobrej zabawy by na końcu dokonać oficjalnego otwarcia turnieju.

W sytuacji kiedy każdy mecz to swoistego rodzaju derby sędzia nie miał chwili wytchnienia i często wietrzył gwizdek. Na szczęście bez żadnych kontuzji i większych zadrapań wyłoniono cztery drużyny, które miały zawalczyć o finał. W tej fazie rozgrywek Danonki rozjechały drużynę WKS 4:0 natomiast w meczu AC Pajace z Nietykalnymi, po remisowym 1:1, sędzie zarządził rzuty karne. Tutaj lepsi  (3:2) okazali się Nietykalni. W spotkaniu o trzecie miejsce jedyną bramkę strzelił zespół WKS natomiast w finale Danonki pokonali raz bramkarza Nietykalnych ale sami w tym czasie stracili trzy bramki i po raz drugi z rzędu zajęli drugie miejsce.
Klasyfikacja końcowa:
I   miejsce Nietykalni
II  miejsce Danonki
III miejsce WKS
IV miejsce AC Pajace
Królem Strzelców został Jakub Tazbir z ekipy Nietykalnych a statuetkę Najlepszego Bramkarza wywalczył Szymon Wojnowski z AC Pajace.

Poprawiony: poniedziałek, 18 grudnia 2017 11:41  

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi