.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Medalowe deja vu

Email Drukuj

Siedem drużyn wzięło udział w VII Lokalnym Turnieju Piłki Plażowej rozegranym w minioną niedzielę na stadionie sportowym w Gomunicach. Jedna z ekip miała trzyosobowy skład: Bogdan Bareła, Hubert Bareła i Marcin Kurzawa a pozostałe to tradycyjnie dwuosobowe zestawy: Robert Wójcik i Dawid Flaszka, Bartek Tkacz i Przemek Barański, Dariusz Dyja i Rafał Mach, Mateusz Bąkowicz i Michał Olas, Łukasz Perczyński i Tomek Benes, Piotrek Mach i Krystian Siewier. Oficjalnego otwarcia dokonała Radna Rady Gminy Gomunice pani Wioletta Perczyńska - kilkuletni sponsor nagród dla zawodników.

Turniej rozegrany został systemem brazylijskim, dlatego każda z drużyn miała możliwość zagrania co najmniej dwóch meczów. Sprzyjająca spacerom aura zapewniła wizyty kilku grup kibiców (wśród nich na chwilę pojawił się nawet koński zwiad) co w połączeniu z interesującą pulą nagród prowokowało siatkarzy do intensywnego tarzania się w piasku. Potok żartów i dokuczliwości pod adresem aktualnie grających na placu zawodników to przybierał to tracił na sile więc atmosfera na "widowni" nieustannie oscylowała na poziomie spontanicznego chichotu. Czas, wraz z ciepłymi powiewami ożywczego zefirka, biegł szybko by o 14 zameldować się na mecie tej sympatycznej imprezy. Okazało się wtedy, że pierwsze cztery miejsca zajęły te same drużyny w identycznej kolejności jak w roku ubiegłym.
I   miejsce Łukasz Perczyński i Tomasz Benes,
II  miejsce Robert Wójcik i Dawid Flaszka
III miejsce Dariusz Dyja i Rafał Mach
IV miejsce Bartek Tkacz i Przemek Barański

Poprawiony: czwartek, 29 czerwca 2017 07:42  

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi