.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Informator Lokalny Sport i rekreacja Aktualności III Wiosenny Miting Lekkoatletyczny 2011r.

III Wiosenny Miting Lekkoatletyczny 2011r.

Email Drukuj PDF

Na hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gomunicach uczniowie szkół podstawowych z klas pierwszych, drugich i trzecich po raz kolejny zmierzyli swe siły w mitingu lekkoatletycznym.

Impreza miała miejsce w sobotę, 19 marca 2011 roku. Wzięły w niej udział dzieci ze Szkoły Podstawowej w Gomunicach i Szkoły Podstawowej w Chrzanowicach. Zawodnicy mogli sprawdzić swe umiejętności i przede wszystkim hart ducha w siedmiu dyscyplinach sportowych: biegu sprinterskim, biegu długim, rzucie piłeczką, pchnięciu piłką lekarską, skoku wzwyż, skoku w dal i jeździe na czas na rowerku stacjonarnym. W hałasie okrzyków dopingu i braw wyłoniono 14 zwycięzców w kategorii dziewcząt i chłopców. Medalami po siedmiu konkurencjach zostali udekorowani:

  • Bieg sprinterski:
    dziewczęta - I miejsce Zuzanna Tazbir, II miejsce Anna Bukowiec, III miejsce Oliwia Stefańska
    chłopcy - I miejsce Mateusz Bąkowicz, II miejsce Michał Olas, III miejsce Sebastian Tkacz
  • Bieg długi:
    dziewczęta - I miejsce Zuzanna Tazbir, II miejsce Anna Bukowiec, III miejsce Daria Rosińska
    chłopcy -  I miejsce Mateusz Bąkowicz, II miejsce Michał Olas, III miejsce Bartłomiej Grzejszczak
  • Wyścig kolarski:
    dziewczęta - I miejsce Zuzanna Matyja, II miejsce Daria Gostyńska, III miejsce Aleksandra Głowacka
    chłopcy - I miejsce Jakub Grzejszczak, II miejsce Kacper Zyzik, III miesjce Adam Mielczarek
  • Pchnięcie piłką lekarską:
    dziewczęta - I miejsce Weronika Michalczy, II miejsce Zuzanna Szczepocka,  III miejsce Anna Bukowiec
    chłopcy - I miejsce Bartłomiej Grzejszczak, II miejsce Mateusz Bąkowicz, III miejsce Mateusz Mielczarek
  • Rzut piłeczką palantową:
    dziewczęta - I miejsce Zuzanna Tazbir, II miejsce Daria Gostyńska, III miejsce Weronika Michalczyk
    chłopcy - I miejsce Matuesz Bąkowicz, II miejsce Filip Kuliberda, III miejsce Michał Olas
  • Skok wzwyż:
    dziewczęta - I miejsce Zuzanna Szczepocka, II miejsce Anna Bukowiec, III miejsce Zuzanna Matyja
    chłopcy - I miejsce Wiktor Nurkowski, II miejsce Matuesz Skóra, III miejsce Mikołaj Pechta
  • Skok w dal:
    dziewczęta - I miejsce Weronika Michalczyk, II miejsce Zuzanna Szczepocka, III miejsce Zuzanna Matyja
    chłopcy - I miejsce Wiktor Nurkowski, II miejsce Michał Olas, III miejsce Hubert Śmiechowicz

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy. Kolejny miting w październiku, na który juz teraz zapraszamy.

Foto. Roman Stańczyk

Poprawiony: poniedziałek, 22 sierpnia 2011 14:32  

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi