.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Mariusz wraca po tytuł

Email Drukuj

Swój udział w VIII Turnieju Piłki Siatkowej Oldbojów o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Gomunice potwierdziło 8 drużyn reprezentowanych przez panów, których wiek regulamin określał krótkim symbolem 35+. Jednak w niedzielę, 12-go kwietnia, dwie ekipy nie stawiły się do rozgrywek. Natomiast drużyny z Kamieńska, Lgoty Wielkiej, Końskich, Szydłowca, CEFOLu Gomunice i Gomunic sprawdziły swoje umiejętności siatkarskie na hali sportowej GOSiR w Gomunicach.

Oficjalnego otwarcia dokonał Przewodniczący Rady pan Wiesław Wolnicki. Następnie przeprowadzono losowanie i stworzono dwie grupy eliminacyjne. W grupie A Lgota po ładnym meczu przegrała z drużyną z Końskich 0:2 a później z Kamieńskiem takim samym wynikiem. W grupie B Szydłowiec pokonał obie drużyny z Gomunic stosunkiem 2:0, natomiast w meczu o awans do półfinałów CEFOL uległ w derbach zespołowi Gomunic 0:2. Po kontuzjach w rozgrywkach grupowych zespół z Końskich uległ panom z Szydłowca a Kamieńsk pokonał Gomunice. Mecz o III miejsce zakończył się wygraną Końskich nad Gomunicami 2:0. W finale drużyna z Kamieńska, prowadzona przez swojego lidera Mariusza Kociniaka, po przegranym pierwszym secie pokonała ostatecznie ekipę z Szydłowca 2:1. Tym samym, po rocznej przerwie, udało im się odzyskać mistrzowski tytuł. Pan Wiesław Wolnicki po ceremonii wręczania pucharu, medali i dyplomów, podziękował wszystkim uczestnikom za stworzenie sympatycznej i towarzyskiej atmosfery turnieju. Dziękując za przybycie zaprosił za rok, a na występ na hali w Gomunicach zapowiedzieli się już siatkarze z Piotrkowa i Wielunia.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
I   miejsce Kamieńsk
II  miejsce  Szydłowiec
III miejsce Końskie
IV miejsce Gomunice

Poprawiony: poniedziałek, 13 kwietnia 2015 12:17  

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi