.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Kondycja na testach

Email Drukuj

W minioną niedzielę, 29 czerwca 2014 r., stadion sportowy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gomunicach gościł na swej murawie pasjonatów pogoni za nieposłuszną piłką. W drugim już Turnieju Piłki Nożnej Amatorów wzięło udział 6 drużyn reprezentowanych przez uśmiechniętych i żartujących z siebie nawzajem zwolenników aktywnego spędzania wolnego czasu. Spośród sześciu przybyłych ekip cztery to nasze, gminne "jednostki" a pozostałe dwie to goście zaproszeni.

Niektóre nazwy mówią same za siebie: Kletnia, Wojciechów, Getto, Heineken, MOSiR Radomsko oraz Kamieńsk.

Najważniejsze przedmeczowe ustalenia to: system rozgrywek "każdy z każdym", co oznaczało, iż każda z drużyn zagra 5 meczy oraz czas trwania każdego spotkania 20 minut. Biorąc pod uwagę fakt, że pogoda była niemal plażowa a większość zawodników mocno amatorska, to trzeba przyznać, że uczestnicy imprezy rzucili się na dość głębokie wody Smile Jednak, jak można przypuszczać, klimat i determinacja niesione łączami antenowymi wprost z Brazylii, udzieliły się też piłkarzom amatorom bo tupot nóg i świst oddechów trwały z niezmienną intensywnością do ostatniego gwizdka sędziów.

 

Mimo wielu świeżych otarć i sporej ilości nabierających tradycyjnych barw siniaków, spowodowanych mniej lub bardziej kontrolowanymi interwencjami, wręczanie dyplomów i medali odbywało się w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze.

Niestety, na MOSiR nie było mocnych i to oni zajęli pierwsze miejsce ale pozostałe kolory medalowych krążków otrzymali już reprezentanci naszej gminy.

I   miejsce MOSiR Radomsko

II  miejsce Kletnia

III miejsce Wojciechów

IV miejsce Kamieńsk

V  miejsce Heineken

VI miejsce Getto

Tytuł MVP turnieju otrzymał Damian Łukasiński.

Poprawiony: poniedziałek, 30 czerwca 2014 10:57  

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi