.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Gospodarze podwójnie najlepsi

Email Drukuj

13 kwietnia 2013 roku, na hali sportowej w Gomunicach miała miejsce szósta edycja Turnieju Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Przewodniczącej Komisji Oświaty, Zdrowia, Kultury, Sportu i Spraw Socjalnych Rady Gminy Gomunice. W zawodach udział wzięło sześć drużyn piłkarskich z terenu powiatu radomszczańskiego. Szkołę Podstawową w Gomunicach reprezentowały dwie drużyny: Gomunice I oraz Gomunice II. Na turniej zaproszone zostały również szkoły podstawowe z Chrzanowic, Kodręba, Radomska i Dobryszyc.

 

Wszystkich przybyłych powitała Przewodnicząca Komisji Agata Tazbir a także członkinie tejże komisji: Emilia Kuliberda, Agnieszka Bartnicka i Jolanta Cebulska. Panie zadbały o słodki poczęstunek dla zawodników, odpowiednią ilość napojów a także gorąco kibicowały naszym, gminnym drużynom.

Wszystkie ekipy zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne: w grupie A znalazły się Gomunice I, Chrzanowice i Dobryszyce. W grupie B rywalizowały Gomunice II, Kodrąb i Mechanik Radomsko. Do dalszych rozgrywek awansowały obie drużyny z Gomunic, Kodrąb i Chrzanowice. Po półfinałach w meczu o trzecie miejsce Kodrąb pokonał Chrzanowice 2:1 a w finale Gomunice I wygrały z drugą drużyną Gomunic 2:0.

Klasyfikacja końcowa:

I    miejsce Gomunice I

II   miejsce Gomunice II

III  miejsce Kodrąb

IV  miejsce Chrzanowice

Chłopcy z Gomunic potwierdzili wysoką formę jaką reprezentują już od ponad roku zajmując wysokie miejsca w wielu turniejach. Opiekunem naszych młodych piłkarzy jest p. Marian Pałyszka.

Poprawiony: czwartek, 18 kwietnia 2013 13:00  

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi