.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Czesi stanęli pod Bełchatowem

Email Drukuj

Osiem drużyn pojawiło się w minioną sobotę na hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gomunicach. 16 marca rozegrany tam został II Międzynarodowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa BAK - POL Gomunice. Do walki o mistrzowski tytuł stanęły ekipy: Krnov Czechy, TOM - SPRZĘT Bełchatów, Żubry Radomsko, Oldboy Zagłębie Sosnowiec, Oldboy Start Nidzica, Gmina Kłomnice, Belfer Tczew, Dask Invest Radomsko.

 

Kilka ekip, ze względu na dzielącą odległość, pojawiło się już poprzedniego wieczoru i korzystając z uprzejmości Firmy BAK-POL nocowało w Hotelu MILENIUM. Tam też, w przerwie turnieju, zawodnicy udali się na obiad a po zakończeniu rozgrywek niemal wszyscy zjawili się też na kolacji integracyjnej.

Przybyłych powitał Przewodniczący Rady Gminy Gomunice Henryk Zawisza. Ze szczególnymi słowami podziękowania zwrócił się do naszych południowych sąsiadów, którzy już po raz drugi przyjechali do Gomunic.

Rozlosowano dwie grupy eliminacyjne. Mecze w grupach były bardzo zacięte ale należy podkreślić, że zgodne z zasadami fair play. Po ustaleniu kolejności miejsc zajętych w poszczególnych grupach rozegrano mecze o miejsca I - VIII. W finale drużyna Czech ponownie spotkała się z ekipą Bełchatowa. W eliminacjach grupowych Czesi przegrali 1:5. Jednak i tym razem TOM-SPRZĘT okazał się lepszy, choć tylko o 2 bramki.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce TOM-SPRZĘT Bełchatów

II miejsce KRNOV Czechy

III miejsce BELFER Tczew

IV miejsce DASK INVEST Radomsko

V miejsce ŻUBRY Radomsko

VI miejsce OLDBOY ZAGŁĘBIE Sosnowiec

VII miejsce OLDBOY START Nidzica

VIII miejsce Gmina Kłomnice

Wręczono też nagrody indywidualne.

Tytuł Najlepszego Bramkarza zdobył Radosław Pawelec z drużyny DASK INVEST.

Najlepszy Zawodnik to Bogdan Lizak z BELFRA Tczew.

Natomiast Królem Strzelców został Michał Kujawa z ekipy TOM - SPRZĘT.

Największą chyba radość sprawił jednak laureatom nie sam fakt otrzymania nagrody, a to kto je wręczał. Pamiątkowe dyplomy, puchary i statuetki przekazała zawodnikom Radna Gminy Gomunice Agnieszka Bartnicka.

Pobyt w Gomunicach wywarł na uczestnikach turnieju bardzo pozytywne wrażenie. Zapowiedzieli chęć powrotu w przyszłym roku na kolejny turniej.

Zapraszamy więc za rok, licząc na to, że organizacja imprezy będzie równie atrakcyjna.

Poprawiony: środa, 20 marca 2013 13:28  

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi