.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

W deszczu i w słońcu

Email Drukuj PDF

Ostatni weekend na boisku do piłki plażowej w Gomunicach upłynął pod znakiem zmagań amatorów siatkówki na świeżym powietrzu. W sobotę do godziny 13 rozegrano turniej w kategorii MIKST, a po południu rozpoczęły się eliminacje grupowe w Piłkę Plażową Mężczyzn. Do rozgrywek zgłosiło się dziesięć drużyn męskich.

O ile w sobotnie popołudnie zawodnicy walczyli nie tylko z przeciwnikami zza siatki, ale i z afrykańskim klimatem odbierającym resztki sił, to grupa niedzielna miała okazję poznać uroki walki w deszczu. Na szczęście do południa pogoda się ustabilizowała i w niemal doskonałych warunkach rozegrano finały tegorocznego turnieju.

 

W meczu o III miejsce drużyna Łukasza Perczyńskiego wygrała z parą: Marcin Krogulec i Dariusz Stalka 2:0 (21:9 ; 21:10)

Mecz o I miejsce zakończył się wynikiem 2:0 (22:20 ; 21:16) dla ekipy Piotra Kazika przeciwko parze Michał Gonera i Marcin Kuliberda.

Na podium stanęli:

I miejsce   - Konrad Marchwiński i Piotr Kazik

II miejsce  - Michał Gonera i Marcin Kuliberda

III miejsce- Łukasz Perczyński i Tomasz Benes

Poprawiony: poniedziałek, 30 lipca 2012 13:15  

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi