.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Walka na gorącym piasku

Email Drukuj PDF

28 lipca 2012 roku na boisku piłki plażowej w Gomunicach spotkały się siatkarskie zespoły w kolejnym Turnieju Piłki Plażowej Par Mieszanych. Do zawodów przystąpiło 6 drużyn (kobieta + mężczyzna), przy czym liczba miejsc była ograniczona. Pierwsze mecze rozpoczęły się tuż po godzinie dziewiątej.

Wszystkie zespoły rozlosowano do dwóch grup. W grupach gra toczyła się systemem "każdy z każdym". Po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup rywalizowały później o najlepsze miejsca na podium.

Pogoda dopisała a atmosfera "na trybunach" była iście piknikowa Laughing W czasie gry należało wykazać się nie tylko umiejętnościami technicznymi czy kondycją, ale także szczególną odpornością na skwar, który lał się z nieba strumieniami.

W meczu o III miejsce drużyna Barbary Zdzierak pokonała parę: Paulina Siedlecka i Łukasz Perczyński 21:16.

Mecz o pierwsze miejsce skończył się wynikiem 21:18 dla drużyny Karoliny Flaszki przeciwko parze Ewelina Dzieżak i Piotr Kazik.

Klasyfikacja końcowa wygląda następująco:

I miejsce   - Karolina Flaszka i Michał Gonera

II miejsce  - Ewelina Dzieżak i Piotr Kazik

III miejsce- Barbara Zdzierak i Marcin Zdzierak

Poprawiony: poniedziałek, 30 lipca 2012 13:19  

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi