.: Gmina Gomunice :.

 • Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Informator Lokalny Sport i rekreacja Aktualności I Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa PGE SKRA Bełchatów

I Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa PGE SKRA Bełchatów

Email Drukuj

6 lutego na długo zapisze się w pamięci młodych i starszych sympatyków piłki siatkowej naszego powiatu. Tego dnia na hali sportowej w Gomunicach odbył się I Turniej Piłki Siatkowej Młodieży Gimnazjalnej Powiatu Radomszczańskiego o Puchar Prezesa PGE SKRA Bełchatów. Patronatami turnieju byli Wójt Gminy Gomunice Jerzy Sewerynek i Radny Rady Powiatu Radomszczańskiego Fabian Zagórowicz.

Na imprezę zgłosiło się 7 drużyn gimnazjalnych a wśród nich:

 • Publiczne Gimnazjum w Radziechowicach II (gmina Ładzice),
 • Publiczne Gimnazjum w Strzlecach Małych (gmina Masłowice),
 • Publiczne Gimnazjum nr 3 w Radomsku,
 • Publiczne Gimnazjum w Dobryszycach,
 • Publiczne Gimnazjum w Kodrębie,
 • Publiczne Gimnazjum w Kamieńsku,
 • Publiczne Gimnazjum w Gomunicach.

Po eliminacjach grupowych w półfinałach zagrały ze sobą drużyny Kamieńsk i Kodrąb oraz Dobryszyce i Gomunice.
W finale Gomunice pokonały gości z Kamieńska 2:0. Na uwagę zasługuje oprawa muzyczna jaką zapewnił pan Arkadiusz Frankowski. Kolorowe reflektory i doskonale dobrane utwory stworzyły w czasie zawodów wspaniałą atmosferę a głośny doping kibiców znakomicie podniósł temperaturę imprezy.
W czasie trwania zawodów uczestnicy mieli zapewniony ciepły i słodki poczęstunek dzięki uprzejmości sponsorów: firmy BAK-POL pana Jana Bakalarza oraz GOM Gomunice pana Grzegorza Owczarka.
Najbardziej oczekiwany moment nastąpił o godz. 14.30 kiedy na hali pojawili się prezesi mistrzowskiego klubu w towarzystwie dwóch jego zawodników - Michała Bąkiewicza i Aleksandara Atanasijevica. W tym momencie nastąpiło oblężenie dwóch bełchatowskich wież. Autografom i zdjęciom nie było końca a młodzi siatkarze mogli nawet sprawdzić swoje umiejętności razem z przyjmującym i atakującym SKRY.
Następnie wręczono nagrody i mnóstwo pamiątek dla wszystkich uczestników a i kibice też nie odeszli z pustymi rękoma.
Czekamy na następną taką imprezę, chyba najpóźniej za rok Wink

Poprawiony: piątek, 10 lutego 2012 14:32  

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi