.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Do trzech razy sztuka

Email Drukuj PDF

Oldboy Gomunice, Oldboy Widzów, Kamieńsk, Oldboje Radomsko, Gmina Kłomnice i Oldboy Kietlin to zespoły, które spotkały się na hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gomunicach aby sięgnąć po zwycięstwo w XIII Turnieju Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Gomunice. Pewnym zaskoczeniem był brak drużyny z Chrzanowic, która jako jedyna brała udział we wszystkich, poprzednich edycjach. Tym niemniej rywalizacja była zaciekła a poziom gry poszczególnych drużyn bardzo wyrównany.

Mecze eliminacyjne rozgrywano w dwóch grupach. Następnie drużyny, które w swoich grupach zajęły pierwsze miejsca awansowały bezpośrednio do półfinałów a ekipy z miejsc II i III rozegrały ze sobą ćwierćfinały w systemie tzw. "na krzyż" - II A z III B i III A z II B. Zwycięzcy tych meczów awansowali do półfinałów. W pierwszym meczu półfinałowym Kamieńsk pokonał Oldbojów z Kietlina 1:0 a Oldboje Radomsko naszych reprezentantów (mistrzów trzech poprzednich edycji) 3:2. W meczu o trzecie miejsce padło 9 bramek ale zwycięzcy mieli tylko o jedną więcej niż rywale. Natomiast w finale, w drugiej połowie meczu, gdy Kamieńsk "wrzucił" swoim rywalom bramkę na 2:1 coś się u chłopaków z Radomska zacięło i po końcowym gwizdku na tablicy widniał wynik 4:1.
Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
I   miejsce Kamieńsk
II  miejsce Oldboje Radomsko
III miejsce Oldboy Gomunice
IV miejsce Oldboy Kietlin
Puchar, medale i dyplomy wręczał laureatom Wójt Gminy Gomunice pan Paweł Olejniczak.

Poprawiony: poniedziałek, 02 grudnia 2019 11:07  

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi