.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Pierwszy tytuł

Email Drukuj PDF

Już po raz dwunasty siatkarski "Dzień Kobiet" został rozegrany na parkiecie hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gomunicach. Z ośmiu zakwalifikowanych zespołów na turnieju pojawiły się: zwyciężczynie ubiegłorocznej edycji - GKS Kamieńsk, jak zwykle w roli gospodarza - Kadetki oraz Afera, Turgor, Reszta Świata, Dream Team i RS Team. Życzenia świąteczne wszystkim paniom złożyła Sekretarz Gminy pani Aneta Szczepocka a następnie każda z uczestniczek otrzymała pamiątkową maskotkę. Dzięki uprzejmości prezesa GOM Owczarek, w trakcie trwania imprezy, zawodniczki mogły spróbować firmowych specjałów.

Zawody rozpoczęto eliminacjami w dwóch grupach systemem "każdy z każdym". Następnie zwycięzcy grali "na krzyż" z drugimi lokatami przeciwnych grup o wejście do ścisłego finału. Do tej fazy rozgrywek zakwalifikowały się: Turgor, Afera, Kadetki i Reszta Świata. Tutaj Kadetki pokonały ekipę Reszty Świata a Turgor musiał uznać lepszą dyspozycję Afery. W meczu o trzecie miejsce Turgor okazał się lepszy od Reszty Świata 2:0 a w finale, po emocjonującym meczu, Kadetki wywalczyły swój pierwszy medal i to w dodatku złoty wynikiem 2:1.
Klasyfikacja turniejowa wygląda następująco:
I   miejsce Kadetki
II  miejsce Afera
III miejsce Turgor
IV miejsce Reszta Świata
Pamiątkowe dyplomy i medale wręczyła pani Aneta a tytuł Najsympatyczniejszej Zawodniczki i pluszowego misia otrzymała z jej rąk Martyna Kałkusińska z zespołu Turgor.

Poprawiony: piątek, 15 marca 2019 14:10  

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi