.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Do 11 razy sztuka

Email Drukuj PDF

Kobieca siatkówka to niezwykle miły dla oka, szczególnie męskiej części kibiców, widok. Toteż w minioną niedzielę nie brakowało tych, pełnych zachwytu oczu, na hali sportowej GOSiR w Gomunicach bowiem na XI Turniej Piłki Siatkowej z Okazji Dnia Kobiet przybyło osiem zaproszonych kobiecych drużyn z terenu naszego powiatu. Kadetki (PG Gomunice), Afera, Reszta Świata, Kajetanówka, TurgorGKS Kamieńsk, Black Team i Jolki z wigorem a jednocześnie kobiecym wdziękiem prezentowały swe umiejętności w walce o tytuł mistrza na kolejny rok. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Wójt Gminy Gomunice pan Paweł Olejniczak składając jednocześnie wszystkim paniom życzenia z okazji ich nadchodzącego święta.

Uczestniczki turnieju otrzymały, tradycyjnie, sympatyczne upominki a w trakcie trwania imprezy, w ramach przerwy, pojawił się słodki poczęstunek.
Przybyłe zespoły zostały podzielone na dwie grupy eliminacyjne z których do półfinału awansowały po dwie najlepsze ekipy
W pierwszej potyczce półfinałowej zawodniczki Afery uległy dziewczętom z Kamieńska 0:2 a w drugim starciu Turgor pokonał Resztę Świata 2:1. W meczu o trzecie miejsce ekipa Afery wzięła odwet na Reszcie Świata za łatwo oddany poprzedni mecz i wygrała 2:0. Natomiast drużyna Kamieńska, która obok ekipy z gomunickiego gimnazjum wykazała się 100-u procentową frekwencją na kolejnych edycjach tego turnieju i po raz jedenasty brała udział w zawodach, po fascynującym meczu pokonała Turgor (ubiegłoroczne mistrzynie) 2:1. 13:15, 15:13, 16:14.
I   miejsce GKS Kamieńsk
II  miejsce Turgor
III miejsce Afera
IV miejsce Reszta Świata
Puchar, medale i dyplomy oraz nagrodę dla Najsympatyczniejszej Zawodniczki Turnieju wręczał Wójt Gminy - Paweł Olejniczak.
W plebiscycie na Najsympatyczniejszą, w którym brały wszystkie przybyłe panie, zwyciężyła Zuzanna Słaby z zespołu Turgor.

Poprawiony: czwartek, 08 marca 2018 14:36  

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi