.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Aktualności

Więcej goli niż fauli

Email Drukuj PDF

Cefol Wojciechów, Słostowice i Wczorajsi to drużyny, które w identycznym zestawieniu jak rok temu, wzięły udział w VII Turnieju Piłki Nożnej Amatorów. Wbrew nazwie to Wczorajsi okazali się najbardziej zdyscyplinowaną ekipą bo już przed dziewiątą wszyscy się odliczyli i czekali aż dwie pozostałe drużyny skompletują swoje składy. Same rozgrywki przebiegały w bardzo sympatycznej atmosferze. Sędzia odgwizdywał jedynie czas gry i gole, których kilka przecież padło.

Poprawiony: czwartek, 26 września 2019 10:21 Więcej…
 

ZAPROSZENIE NA VII TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ AMATORÓW

Email

Poprawiony: środa, 04 września 2019 11:32
 

Wrócili z urlopu

Email

Niemal komfortowe warunki pogodowe mieli uczestnicy IX Lokalnego Turnieju Siatkówki Plażowej rozgrywanego w wielkiej piaskownicy na stadionie sportowym w Gomunicach. 11 par męskich zgłosiło się na ten coroczny, przedwakacyjny sprawdzian umiejętności siatkarskich i woli walki w grząskim piachu. To była rekordowa ilość drużyn a na turnieju mieliśmy pełen wachlarz wiekowy uczestników - od szóstoklasistów po, praktycznie, "dojrzałych" już zawodowo oldbojów. Do rywalizacji o medale i cenne nagrody zgłosiły się następujące drużyny:  Hubert Trzebiński i Hubert Wawszczak, Mateusz Witkowski i Mikołaj Mokrzyński, Piotr Richter i Jakub Mokrzyński, Łukasz Perczyński i Tomasz Benes, Rafał Mach i Dariusz Dyja, Piotr Mach i Tomasz Flaszka, Bogdan Bareła i Marcin Kurzawa, Hubert Barełą i Adrian Bareła, Bartek Tkacz i Michał Gonera, Mateusz Bąkowicz i Filip Barański, Dawid Flaszka i Robert Wójcik.

Poprawiony: czwartek, 27 czerwca 2019 14:32 Więcej…
 


Strona 1 z 47

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi