.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Informator Lokalny Kultura Aktualności ,,Oczy w oczy z czasem’’- wystawa prac malarskich

,,Oczy w oczy z czasem’’- wystawa prac malarskich

Email Drukuj

,,Oczy w oczy z czasem’’ to tytuł wystawy prac malarskich Justyny Ciupińskiej, prezentowanych w galerii Miejskiego Domu Kultury w Radomsku.

Autorka zaprezentowała na  niej portrety 21 osób. Są to jej znajomi, rodzina oraz przyjaciele. Prace powstały około 2 lat, a do niektórych z nich artystka sama wyrzeźbiła ramy.

Teraz dzięki uprzejmości Pani Justyny Ciupińskiej, która jest zaprzyjaźniona z naszą biblioteką, portrety można oglądać w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gomunicach do końca września. Niestety nie wszystkie obrazy zmieściły się u nas, dlatego na wystawie prezentujemy tylko niektóre z nich.

Poprawiony: piątek, 05 września 2014 11:53  

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi