.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Dzień Dziecka w Wągliniu

Email Drukuj

Dzień Dziecka w Świetlicy Wiejskiej w Wągliniu przebiegał w tym roku w sportowej atmosferze.

Do rywalizacji stanęły naprzeciw siebie dwie drużyny, dziewcząt i chłopców. Obie z głębokim przekonaniem, że to właśnie jej uda się pokonać przeciwników. Rywalizacja była bardzo zacięta. Bo i trudne były konkurencję: bieg z przeszkodami, w workach, z jajkiem na łyżeczce, itp. Najwięcej emocji wzbudziło przeciąganie liny. Wszyscy ze wzruszeniem przyglądali się jak przyjacielska atmosfera panowała wśród zawodników. Ci starsi pomagali w sportowych zmaganiach najmłodszym. Po zliczeniu punktów za każdą z dyscyplin okazało się, że obie drużyny są wygrane. Bo najważniejszy w tej zabawie był duch sportowej rywalizacji i walka fair play. Nagrody dla wszystkich uczestników spotkania ufundowała Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach i radny Dariusz Dyja.

 


Poprawiony: wtorek, 03 czerwca 2014 12:35  

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi