.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Informator Lokalny Kultura Aktualności Przegląd artystycznego ruchu seniorów - Radomsko 2013 r.

Przegląd artystycznego ruchu seniorów - Radomsko 2013 r.

Email Drukuj

W sobotę, 15 czerwca, w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbyła się trzecia edycja Przeglądu Artystycznego Ruchu Seniorów – Radomsko 2013. Celem Przeglądu jest prezentacja dorobku artystycznego, wymiana doświadczeń i budowanie więzi w środowisku ludzi „złotego wieku”.

Do tegorocznych zmagań konkursowych zgłosiły się zespoły seniorskie z Łasku, Tomaszowa Mazowieckiego, Koluszek, Skierniewic, Inowłodza i Radomska. Obok zespołów wystąpili soliści, swoje prace zaprezentowali też twórcy rękodzieła artystycznego.

Naszą gminę reprezentował zespół ,,Słostowianki’’. Panie jak zwykle włożyły w swój występ dużo serca. Cieszy nas bardzo, że nasze mieszkanki nie zamykają się w domach tylko aktywnie spędzają czas. Jak podkreśla Pani Bogusława Gala, zespół istnieje tak długo dlatego, że wszystkie członkinie bardzo lubią ze sobą być a spotkania na próbach oraz wyjazdy na występy to odskocznia od dnia codziennego i sposób na nudę.

Poprawiony: poniedziałek, 24 czerwca 2013 07:27  

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi