.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Tydzień z Internetem 2013

Email Drukuj

,,Tydzień z Internetem 2013’’ to ogólnoeuropejska kampania, mająca na celu zachęcenie jak największą liczbę osób do korzystania z Internetu, celem pogłębienia swojej wiedzy i umiejętności poruszania się po cyfrowej przestrzeni.

Do akcji włączyła się również Gminna Biblioteka Publiczna i Publiczne Gimnazjum w Gomunicach. Zajęcia poprowadził nauczyciel informatyki Pan Andrzej Antoniak. Większość uczestników spotkania to osoby, które na co dzień nie korzystają z komputera. Zajęcia miały na celu pokazanie im, że Internet jest obecnie ważnym środkiem komunikacji i przekazu informacji, narzędziem pracy, ale i źródłem wiedzy. Obecnie wiele spraw można już załatwić właśnie w ten sposób, np. zapłacić rachunki, zrobić zakupy, itp. Dlatego za sprawą Internetu życie może być prostsze, a stopniowo jego wpływ na nie będzie coraz większy. Zajęcia rozwiały obawy uczestników co do  Internetu i na pewno teraz będą bardziej otwarci na korzystanie z nowych technologii.

Poprawiony: czwartek, 21 marca 2013 14:44  

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi