.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Święto Kobiet

Email Drukuj

Tradycyjnie już panie z Gminy Gomunice uczciły Święto Kobiet. Panowie docenili ich całoroczny trud wnoszony w  prowadzenie rodziny i pracę zawodową.
W Ochotniczej Straży Pożarnej w Gomunicach ciężar przygotowania spotkania spoczywał oczywiście na panach. Na co dzień strażacy wyćwiczeni w bojach z ogniem, z garnkami i talerzami radzili sobie równie dobrze. Szybkości z jaką podawali przygotowane na tą okazję smakołyki, nie powstydziliby się nawet podczas zawodów sprawnościowych.

Panowie z Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów również zadbali o swoje koleżanki. Obsługi w ich wykonaniu mogli by się uczyć kelnerzy z najlepszych restauracji.
Chociaż w Kołach Gospodyń w Słostowicach, Kletni, Wągliniu i Chrzanowicach panów co prawda było mniej, ale i tam święto przebiegło w miłej atmosferze.

Poprawiony: poniedziałek, 11 marca 2013 15:14  

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi