.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Informator Lokalny Kultura Aktualności Nowy Plac Zabaw w Chruścinie

Nowy Plac Zabaw w Chruścinie

Email Drukuj

Dnia 18 czerwca 2011 odbyło się uroczyste oddanie do użytku, wyposażonego w nowoczesne akcesoria Placu Zabaw w miejscowości Chruścin. Inicjatorem  była Rada Sołecka oraz Stowarzyszenie Odnowa. Projekt wymagał ogromnego wkładu pracy fizycznej wykonanej w dużej mierze przez mieszkańców. Pomysł powstania tego obiektu spotkał się z aprobatą ze strony dzieci, ale i dorosłych, którzy chcieli, aby maluchy miały bezpieczne miejsce spotkań i zabaw na świeżym powietrzu. Kulminacyjnym momentem uroczystości  było przecięcie symbolicznej wstęgi. Na to najbardziej czekały maluchy i po ich uśmiechniętych minach można sądzić, że były bardzo szczęśliwe. Nie obyło się oczywiście bez ogromnego toru przygotowanego specjalnie na tą uroczystość i wielu innych przysmaków. Pomysłodawcy zapewniają, że to dopiero pierwszy etap realizacji ich projektu. Marzy im się jeszcze między innymi świetlica - miejsce spotkań wszystkich mieszkańców. Widząc ogromne zaangażowanie mamy nadzieję, że im się to uda.

 

Poprawiony: poniedziałek, 20 czerwca 2011 01:03  

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi