.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Dzień Dziecka 2011

Email Drukuj

W dniach 4 i 5 czerwca odbyły się obchody Dnia Dziecka i Matki w Świetlicy Środowiskowej Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Gomunice w Kocierzowach i Świetlicy Wiejskie w Wąglinu.

Przy pięknej pogodzie i w takt muzyki, dzieci  wraz z rodzicami, babciami i dziadkami bawiły się świetnie. Liczba uczestników zaskoczyła nawet organizatorów. Wiele emocji wzbudziły przygotowane konkursy. Chyba najwięcej bieg w workach, bieg z jajkiem na łyżeczce, sztafeta rodzinna oraz przeciąganie liny. Dzieci i ich opiekunowie bardzo chętnie uczestniczyły we wszystkich konkurencjach, bo każde miejsce było nagradzane. Fundatorami nagród  byli: Wójt Gminy , Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Ksiądz Proboszcz , Gminna Spółdzielnia oraz Gminna Biblioteka Publiczna. Uczestnicy chętnie wzięli również udział w konkursie na plakat ,,Dzień Dziecka - dniem bez używek''. Atmosfera podczas zabawy była niezwykle rodzinna, a rozpromienione twarze dzieciaków świadczyły niewątpliwie o tym, że impreza była bardzo udana.

Poprawiony: czwartek, 09 czerwca 2011 22:47  

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi