• Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Aktualności Najnowsze Gmina Gomunice najlepsza w Spartakiadzie Samorządowej

Gmina Gomunice najlepsza w Spartakiadzie Samorządowej

Email Drukuj

W dniu 16.01.2018r podczas spotkania samorządowców powiatu radomszczańskiego wręczono puchary najlepszym drużynom i zawodnikom, którzy brali udział w całorocznych zmaganiach X Spartakiady Samorządowców Powiatu Radomszczańskiego.
W klasyfikacji drużynowej zwycięzcą została Gmina Gomunice (100 pkt) i tym samym odebrała puchar przechodni Starostwu Powiatowemu, który uplasował się na drugim miejscu (91 pkt). Trzecia pozycja na podium przypadła Gminie Dobryszyce (76 pkt). W dalszej klasyfikacji uplasowały się gminy:

X miejsce - Miasto Radomsko 9 pkt.

Wśród kobiet najlepsza okazała się Julita Poteralska - 202 pkt, drugie miejsce zajęła Renata Jurczyk - 153 pkt, trzecie Paulina Kuliberda - 124 pkt, czwarte Ewelina Garwolska - 120 pkt, piąte Marzena Romańczyk117 - pkt, szóste Izabela Świątkowska 108 pkt.
Wśród mężczyzn najlepszym zawodnikiem został Grzegorz Wierzbicki 226 pkt, drugie miejsce zajął Roman Kowalski 181 pkt, trzecie Szymon Kowalczyk 168 pkt. Tuż za podium uplasowali się: Dariusz Dyja, Paweł Olejniczak, Roman Tatara.

Poprawiony: środa, 17 stycznia 2018 08:49

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego

Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach

LOKALS.pl

LOKALS.pl

.

Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"