.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Aktualności Najnowsze Gomunickie Święto Miodu 2017

Gomunickie Święto Miodu 2017

Email Drukuj

Gomunickie Święto Miodu już na stałe wpisało się w kalendarz imprez gminnych. Mimo niezbyt sprzyjającej aury miłośnicy miodu i dobrej zabawy tłumnie wypełnili murawę na stadionie sportowym przy ul. Piłsudskiego w Gomunicach.

Podczas gminnego święta każdy znalazł coś dla siebie… Na stoiskach sołeckich można było spróbować lokalnych specjałów. Nie zapomniano również o najmłodszych. Dmuchane zamki, przejażdżki motocyklami, sprzęt strażacki i militarny cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Czas przybyłym gościom umilały zespoły ludowe z terenu gminy Gomunice: „Gomuniczanki”, „Chrzanowianki i dwa Janki” oraz „Słostowianki” oraz występy dzieci i młodzieży z miejscowych szkół. Na trampolinach wystąpiły dziewczęta z PANACEUM FITNESS CLUB. Gwiazdą tegorocznego Święta Miodu był zespół „AFTER PARTY”.

Imprezę zakończyła dyskoteka, która poprowadził DJ ETTO i DJ SAPER oraz pokaz sztucznych ogni.

 

Poprawiony: środa, 23 sierpnia 2017 13:50  

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi