.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Aktualności Najnowsze PGE - znaczne zniszczenia linii energetycznych (2017.04.21)

PGE - znaczne zniszczenia linii energetycznych (2017.04.21)

Email Drukuj

Przerwa w dostawie energii elektrycznej Z uwagi na znaczne zniszczenia linii energetycznych na terenie gminy Gomunice spowodowane ostatnimi warunkami atmosferycznymi cześć obwodów NN i stacji trafo obecnie zasilana jest awaryjnie z agregatów prądotwórczych dostarczonych i obsługiwanych przez PGE. Czynimy starania, by pozyskać większą liczbę agregatów.

Przerwa w dostawie energii elektrycznej - PGE generatoryW związku z powyższym zwracamy się z prośbą, aby mieszkańcy gminy Gomunice w sposób odpowiedzialny i oszczędny korzystali z energii elektrycznej. Jeśli nie jest to konieczne prosimy nie uruchamiać urządzeń i maszyn o dużej mocy.

Poprawiony: piątek, 21 kwietnia 2017 08:56  

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi