.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Aktualności Najnowsze Dzielnicowy bliżej mieszkańców

Dzielnicowy bliżej mieszkańców

Email Drukuj

Od 1 marca 2017 r. mieszkańcy gminy Gomunice będą mogli spotkać się ze swoim dzielnicowym w każdy wtorek w godzinach 12:00-16:00 w Urzędzie Gminy w Gomunicach (pokój nr 113, I piętro).
Nowo otwarty Punkt Przyjęć Interesantów Komisariatu Policji w Kamieńsku jest pierwszym w powiecie radomszczańskim. Jego uruchomienie było możliwe dzięki współpracy władz Gminy Gomunice z Komendantem Powiatowym Policji w Radomsku - inspektorem Piotrem Nowickim oraz Komendantem Komisariatu Policji w Kamieńsku - podinspektorem Włodzimierzem Bareła.
Dzielnicowy to funkcjonariusz "pierwszego kontaktu". Dba nie tylko o poprawę bezpieczeństwa w swoim rewirze, ale także służy pomocą i poradą. Jest łącznikiem pomiędzy Policją a społeczeństwem.
Zachęcamy mieszkańców gminy do aktywnego współdziałania na rzecz wspólnego bezpieczeństwa.

 

Poprawiony: czwartek, 02 marca 2017 09:34  

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi