.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Aktualności Najnowsze PSZOK i oczyszczalnia zamknięte do odwołania

PSZOK i oczyszczalnia zamknięte do odwołania

Email Drukuj

W związku z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19 u dwóch pracowników Urzędu Gminy Gomunice, budynek mieszczący się pod adresem Słostowice 1A (oczyszczalnia ścieków) zostaje zamknięty do odwołania.

Od dnia 14 października nie będzie możliwy wywóz nieczystości ciekłych przez pracowników Referatu Gospodarczego. Nieczynny pozostaje również Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.

O ewentualnych dalszych zmianach, związanych z funkcjonowaniem Urzędu Gminy, które wprowadzane będą w porozumieniu z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Radomsku, będziemy informować na bieżąco.

Poprawiony: środa, 14 października 2020 13:37  

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi