.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Aktualności Najnowsze ŁARR S.A. "Wsparcie dla firm z województwa łódzkiego" - cykl sierpniowych spotkań informacyjnych

ŁARR S.A. "Wsparcie dla firm z województwa łódzkiego" - cykl sierpniowych spotkań informacyjnych

Email Drukuj

„Wsparcie dla firm z województwa łódzkiego” – cykl sierpniowych spotkań informacyjnych w 24 powiatach województwa łódzkiego.

Jeśli jesteś przedsiębiorą prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, mikro, małym czy średnim przedsiębiorcą, a Twoja firma potrzebuje wsparcia, a jeszcze nie wiesz jakie są możliwości i jak uzyskać pomoc. Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego wraz z partnerami: Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego i Wojewódzkim Urzędem Pracy w Łodzi zaprasza na cykl spotkań w regionie pt.: Wsparcie dla firm z województwa łódzkiego.

Pierwsze spotkania już w najbliższy wtorek, 4 sierpnia o godz. 10.00 w siedzibie ŁARR ul. Narutowicza 34 w Łodzi. Podczas tego spotkania odbędzie 30 minutowe wystąpienie Andrzeja Koniuk eksperta w dziedzinie finansów, który pokarze podejście do przedsiębiorstwa (operacje, finanse, sprzedaż) na przykładzie historii trzech firm. ŁARR, Urząd Marszałkowski i WUP przedstawią możliwości wsparcia firm w zakresie ich rozwoju jak również pomocy związanej ze skutkami epidemii Covid-19. ŁARR przeprowadzi szkolenie z prawidłowego wypełniania wniosków o pożyczkę składanych przez przedsiębiorców.

Od 4 do 26 sierpnia odwiedzimy wszystkie powiaty w województwie łódzkim.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, prosimy o zgłaszanie się (podanie: imię, nazwisko, nazwa firmy oraz miejsce spotkania) poprzez: formularz na stronie https://larr.pl/spotkania-informacyjne-2020, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie nr. tel. 724544019.

Więcej informacji i terminy spotkań dostępne na stronie https://larr.pl/spotkania-informacyjne-2020

Zapraszamy do rejestracji. Lista miejsc ograniczona. Każdy uczestnik otrzyma materiały informacyjne na podany przez siebie adres e-mail.

Poprawiony: środa, 19 sierpnia 2020 08:32  

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi