.: Gmina Gomunice :.

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona główna Aktualności Najnowsze SOLPARK Kleszczów zaprasza na Dzień Dziecka

SOLPARK Kleszczów zaprasza na Dzień Dziecka

Email Drukuj

SOLPARK Kleszczów zaprasza na Dzień Dziecka

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji SOLPARK wraz z EBE Dive zaprasza na rodzinny piknik organizowany 3 czerwca 2018 (niedziela). To będzie dzień pełen atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych! Piknik rozpoczniemy już o 14:00.

Na basenie zewnętrznym, dla odważnych przygotowaliśmy BEZPŁATNE LEKCJE NURKOWANIA pod okiem profesjonalisty z klubu płetwonurków EBE Dive!
Na bosiku rozpocznie się TURNIEJ W PIŁKĘ NOŻNĄ SOLPARK KID'S CUP pomiędzy drużynami z rocznika 2011-2012.
Z kolei jak co roku tereny zielone wokół dziedzińca SOLPARKu zapełnią BEZPŁATNE ATRAKCJE: dmuchaną zjeżdżalnię, zamek oraz zabawy i konkursy z animatorami!
Kolejną atrakcją będzie wyjątkowa STRZELNICA INTERAKTYWNA, która w zależności od stopnia zaawansowania oraz zastosowanego oprogramowania, daje możliwość zarówno „rozrywkowego” strzelania do celów jak
i realizację skomplikowanych programów treningu strzeleckiego dla zawodników uprawiających sporty strzeleckie.
A co powiecie na JUMPING FROG KIDS? Dla chętnych maluszków podczas pikniku udostępnimy uwielbiane przez ich mamy - trampoliny!
DLA KAŻDEGO MALUCHA CZEKA SŁODKA NIESPODZIANKA - LODY DLA OCHŁODY! :)
A na koniec tego niesamowitego i emocjonującego dnia zapraszamy na otwarcie naszej nowej restauracji letniej A NÓŻ WIDELEC...?, gdzie poza wyśmienitymi daniami będzie można posłuchać
i pobawić się przy muzyce na żywo.

 

plakat

Poprawiony: środa, 30 maja 2018 13:08  

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Gminna Biblioteka Publiczna w Gomunicach realizuję projekt, pt. ,,Kraina wyobraźni’’ dofinansowany ze środków Łódzkiego Domu Kultury Instytucji Kultury Samorządu Województwa Łódzkiego


Publiczne Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Gomunicach rozpoczęło realizację zadań związanych z utworzeniem pracowni ekologicznej i nauk przyrodniczych pod nazwą „Eko–Świat” w ramach zadania konkursowego „Moja wymarzona ekopracownia”.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Publiczne Gimnazjum w Gomunicach


LOKALS.pl

LOKALS.pl

.


Gmina Gomunice realizuje projekt "Organizacja cyklu spotkań historycznych oraz wmurowanie  tablicy pamiątkowej  z okazji 100-lecia  utworzenia Legionów Polskich na terenie gminy Gomunice"

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestuje w obszary wiejskie  Projekt pn.: "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi